Press "Enter" to skip to content

Alsero Tur – Kurumsal Referanslar

parca 0

Alsero Tur’a taşımasında bizi tercih ettiği için kendilerine teşekkürü borç biliriz.

Alsero Tur kimdir?

Bireysel ve Kurumsal Turizm Danışmanınız ALSERO TUR, 1997 yılından itibaren Turizm sektöründe uzmanlaşmış kadrosuyla çalışan A grubu seyahat acentasıdır. Yurt dışından Avrupa ülkeleri ve Ortadoğu pazarı olmak üzere birçok ülkeden Türkiye’nin her yerine tatil imkanı sunmaktayız. Hizmet kalitemiz ve anlayışımız, giderek artan müşteri potansiyelimiz ve deneyimimiz ile kendini kanıtlamıştır.

Firmamız yurtiçinde ve yurt dışında birçok önemli proje gerçekleştirmiş olup, ulusal ve uluslararası turizm platformunda hak ettiği yeri kazanmıştır. Yurt dışı incoming operasyonu ile turizmde kazandığımız disiplin, deneyim ve edindiğimiz profesyonelliğin vermiş olduğu dürüst ve doğru hizmet anlayışını siz değerli misafirlerimize sunmak üzere son 10 yıldır Türk pazarında çalışmaktayız.

Müşterilerimize beklentilerinizin doğrultusunda bir tatil deneyimi yaşatmaya kararlıyız.

MİSYONUMUZ
Geniş ürün seçeneği, doğru bilgi, uygun ödeme koşulları ve müşteri memnuniyeti odaklı satış öncesi ve sonrası hizmetiyle müşterilerine bir tatil firmasında beklediklerinin de ötesinde tatil deneyimi sunmak.

VİZYONUMUZ 
İnsanların tatil ve seyahat ihtiyaçlarını en iyi anlayan ve kaliteli hizmetiyle en iyi şekilde karşılayan, en yenilikçi, en güvenilir ve tatil denildiğinde ilk akla gelen,  tercih edilen turizm markası olarak  ticari yaşantımızı devam ettirmek.
Misyonumuz ve vizyonumuz ışığında tatilin sizler için önemini iyi bilen ve tatilinizi güvenle emanet edebileceğiniz tek adres olmak için çok çalışan bir firmayız.

Hizmet Kalitemiz ISO-9001 Güvencesinde
Alsero Tur, tüketici haklarına saygılı, memnuniyet odaklı hizmet kalitesini sürekli geliştirerek ISO 9001:2000 Kalite Belgesini almış olup,  güveninize layık olmaya ve huzur dolu güvenli tatiller sunmaya devam edecektir.

Bir Cevap Yazın