Press "Enter" to skip to content

Spot – Kurumsal Referanslar

parca 0

Spot balıkçılığa taşımalarında bizi tercih ettikleri için teşekkür ederiz.

Spot Balıkçılık Kimdir ?

 Doğa ile olan maceramıza 2003 yılında İstanbul Karaköy’de Spot Balıkçılık Malzemeleri olarak başladık. Yola çıkarken amacımız balık avı sevdalılarına, kaliteli ürünleri, bol çeşitle ve uygun fiyatlarla sunmaktı. Kısa sürede Türkiye’nin en büyük ve kapsamlı balık ekipmanları mağazası haline geldik.

 2009 yılında açtığımız 600 metrekare üzerine kurulu SportCity Deniz, Doğa, Av ve Spor Malzemeleri ile yeni bir boyut kazandık. Dalış malzemeleri, outdoor spor ve kamp malzemeleri ile doğa sevdalılarına daha geniş yelpazede ürünler sunmaya başladık. Balıkçılığı bir üst seviyeye taşıyrarak bot, tekne, motor, denizcilik malzemelerinde dünyanın en kaliteli markalarını bir çatı altında sizlerle buluşturduk.

 Aktif bir facebook, twitter, google plus, foursquare ve pinterest kullanıcısıyız. Bugün, internet ve sosyal medyanın sunduğu avantajları kullanarak, her an, her yerde sizinleyiz. İnternet sitemize üye 10 binden fazla mutlu müşterimiz farkımızı yaşayarak gördüler.

Bu işe ilk başladığımız günden beri müşterilerimizi, bizimle aynı hobiyi paylaşan arkadaşlarımız olarak gördük. En doğru ürünü en uygun fiyatla nasıl alabileceğinizi göstermeye çalıştık. Çıktığımız bu yolda bizi yanlız bırakmayan siz dostlarımıza çok teşekkür ederiz. İyi ki varsınız.

Bir Cevap Yazın